Yönetim


2012 yılından bu yana “Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtımında Su ve Değerli Ürün Geri Kazanım” uygulamalarında, sizlere AR-GE ve Üniversite/Sanayi işbirliğine dayalı olarak geliştirmekte olduğumuz, bunu yaparken de çevreci “temiz teknoloji” kullanarak sektörel atıksu problemlerine, en uygun, ekonomik ve inovatif çözümler arayan ve uygulayan firmamızı sizlere tanıtmaktan gurur ve memnuniyet duymaktayız.

BYR Kimya çıktığı bu yolda alanlarında çok değerli akademik danışmanlarımızın katkıları, Üniversite ve bilim odaklı çalışmalarıyla Atıksu Endustrisinin her zaman yanında olmuş, problemlerinin çözümündeki özgün yaklaşımlarıyla her zaman takdir toplamıştır. Gebze Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi gibi kendi branşlarında Dünya’nın en saygın Üniversite akademik kadrolarında bulunan değerli Öğretim Üyeleri ve onları destekleyen çok değerli teknik ekibimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır. BYR Kimya bilimsel çalışmalarla desteklenen proses çözümlerinizde “Daha Temiz Bir Dünya için Yenileşim” sloganıyla hep daha iyiyi hedeflemiş ve bu doğrultuda hizmet vermiştir.

BYR Kimya yarattığı katma değer ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çevresel konularda şimdi olduğu gibi gelecekte de öncü olmaya devam edecektir. Kurulduğumuz günden bu güne kadar, artan rekabet gücümüzle, arıtma ve geri kazanım sektörüne yön vererek başarılarımızı sürdüreceğimize olan inancımız tamdır.

Borusan Mannesmann
Genmak Alüminyum
Marmara Birlik, Bursa
Alka Group, Kocaeli

Haberler

Friday, October 9, 2015
Yeni Web Sitemiz Yayında...

Referanslarımız

Borusan Mannesmann
Borusan Mannesman firmasına galvanizli borularının NSF testlerinde baş...
Marmara Birlik, Bursa
Salamura Atıksularının Membran Prosesler Yardımıyla Arıtılarak Proses ...

İletişim Formu

Daha temiz bir
dünya için!